Інформація про лікарів Центру Печать

В КЗ "Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом" Черкаської обласної ради працюють:

 

_jpgЛевченко Петро Юрійович - головний лікар, має вищу атестаційну категорію з організації і управління охороною здоров'я та вищу категорію з педіатрії.

Працює в Центрі з 2010 року.

В системі охорони здоров'я з 1978 року.

З 1986 по 2010 роки працював зав. відділом, заступником начальника Головного управління охорони здоров'я та медицини катастроф Черкаської обласної державної адміністрації, начальником управління надання медичної допомоги матерям та дітям, фінансово-економічного забезпечення.

За успіхи та досягнення в роботі в 2003 році було присвоєно Почесне звання "Заслужений лікар УКраїни".

З 2007 по 2010 роки - член Національної Координаційної ради при Кабінеті Міністрів України з питань профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції.

Головний позаштатний спеціаліст з питань профілактики ВІЛ/СНІД Департаменту охорони здоров'я Черкаської ОДА.

Неодноразово нагороджувався Почесними грамотами Міністерства охорони здоров'я, Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту, обласної адміністрації.

Проводить роботу по координації взаємодії з неурядовими організаціями щодо соціального супроводу хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та по співпраці з лікувальними закладами в питаннях медичного супроводу і належного рівня надання медичної допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на ВІЛ-інфекцію/СНІД.Білоус Ірина Вадимівна - заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення.

Працює в Центрі з 2014 року.

Має вищу кваліфікаційну категорію з акушерства та гінекології. Атестована на вищу кваліфікаційну категорію з організації та управління охороною здоров’я. Здобула кваліфікацію магістра державного управління. Має науковий ступінь кандидата наук з державного управління.

У 1999 – 2005 роках працювала лікарем акушером-гінекологом Черкаського пологового будинку №1. З лютого 2006 по січень 2012 року  лікарем акушером-гінекологом комунального закладу “Черкаський обласний перинатальний центр” Черкаської обласної ради.

З 2005 по 2013 рік працювала головним спеціалістом з акушерства та гінекології Департаменту охорони здоров'я Черкаської обласної державної адміністрації. У 2006 році проходила стажування в Міністерстві охорони здоров’я України на посаду головного спеціаліста відділу акушерсько-гінекологічної допомоги.

З 2013 року працює за сумісництвом викладачем Черкаського медичного коледжу.

Автор 25 друкованих праць з механізмів державного регулювання реформуванням системи охорони здоров'я України на регіональному рівні, в тому числі співавтор 2 монографій кафедри управління охороною суспільного здоров'я Національної академії державного управління при Президентові України.

Ірина Вадимівна активно працює з міжнародними організаціями, а саме: у 2008 - 2012 роках - регіональний координатор проектів американської Агенції з міжнародного розвитку (USAID) “Здоров’я матері та дитини” та “Разом до здоров’я”. Отримала статус національного тренера з питань планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я, сертифікована Інститутом тренінгів та досліджень Джона Сноу Інс.;

З 2012 року по теперішній час працює регіональним координатором програми Глобального фонду по роботі з населенням групи ризику щодо профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні, член Координаційної ради при Черкаській обласній державній адміністрації з питань профілактики соціально небезпечних захворювань, ВІЛ/СНІД, туберкульозу. Член робочої групи Комітету з регіональної політики Національної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу при Кабінеті Міністрів України з питань впровадження механізму соціального замовлення щодо соціально небезпечних захворювань на регіональному рівні.

За трудові досягнення та сумлінну працю нагороджена почесною грамотою Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської обласної державної адміністрації (2008 рік), почесною грамотою Інституту тренінгів та досліджень Джона Сноу Інс. за роботу в якості національного тренера з питань планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я у співпраці з проектом американської Агенції з міжнародного розвитку (USАID) “Разом до здоров’я” (2011 рік).


Prokopenko

 

Прокопенко Надія Михайлівна - завідувач амбулаторно  - поліклінічним відділенням, лікар - педіатр вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в Центрі з 2007 року.

 

 

 

 


 Вакулюк Ольга Григорівна - лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в Центрі з 2001 року.

В системі охорони здоров'я з 1971 року.

З 2001 по 2010 рік очолювала Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом. Внесла вагомий внесок в організацію антиретровіруснї терапії та лабораторного супроводу лікування хворих на ВІЛ/СНІД в регіонах Черкаської області.

З 2001 по 2012 роки член Черкаської обласної Координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу, секретарем якої була з 2001 по 2008 рік.

Учасник багатьох міжнародних конференцій, семінарів, тренінгів з питань профілактики, лікування ВІЛ - інфекції/СНІДу.

За успіхи в роботі нагороджена грамотами МОЗ України та Почесною грамотою ГУОЗ та мК ОДА.

Постійно проводить роботу по координації взаємодії з неурядовими організаціями та іншими відомствами щодо подолання епідемії ВІЛ/СНІДу в Черкаській області.


 

Комасько Людмила Олександрівна - лікар - епідеміолог. Працює в Центрі з 2013 року.

 


 

Shev4ukШевчук Валерій Васильович - лікар - інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії.

Працює в Центрі з 2001 року.

В системі охорони здоров'я з 1985 року.

З 1985 по 1994 рік працював лікарем інфекціоністом інфекційного відділення Черкаської міської інфекційної лікарні та міської лікарні № 1. З 1994 по 2001 рік - завідувач інфекційним відділенням цих закладів.

Вніс вагомий внесок в організацію АРТ в КЗ "ЧОЦПБС" Черкаської обласної ради та сайтах АРТ області. Запровадив АРт в області. Надає консультативну допомогу з питань ВІЛ-інфекції в області.

Учасник багатьох міжнародних і національних конференцій, семінарів, тренінгів, стажувань з питань лікування, діагностики і профілактики ВІЛ-інфекції та супутніх і опортуністичних захворювань.

Проводить АРТ для 350 ВІЛ-інфікованих пацієнтів, виступає лектором на семінарах-тренінгах для інфекціоністів сайтів АРТ, консультує ВІЛ-інфікованих в усіх ЛПЗ області.

За успіхи в роботі нагороджений Почесною грамотою ГУОЗ та МК ОДА.

 


 

Левченко Олена Олександрівна - лікар-інфекціоніст другої кваліфікаційної категорії.

 


 

Грінченко Геннадій Володимирович - лікар акушер - гінеколог першої кваліфікаційної категорії.

Працює в Центрі з 2005 року.

В системі охорони здоров'я з 2000 року.

З 2000 по 2004 рік працював акушером-гінекологом в Чорнобаївській ЦРЛ.

Вніс вагомий внесок в організацію антиретровірусної терапії та лабораторного супроводу лікування вагітних на ВІЛ/СНІД в регіонах Черкаської області.

Учасник обласних конференцій, семінарів, тренінгів з питань профілактики, лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 


 

 

Вакулюк Олексій Вікторович - завідувач централізованої лабораторії діагностики ВІЛ - інфекції, вірусних гепатитів, опортуністичних інфекцій. Працює в Центрі з 2006 року.